Pokaż/ukryj informację o istniejących skrótach klawiszowych

Skróty klawiszowe:

Włącz lektora.
Wyłącz lektora.

Zagospodarowanie miejsc publicznych w sołectwie istotnych z uwagi na dobro wspólne mieszkańców

Wyświetl stronę główną » Środki pomocowe » Zagospodarowanie miejsc publicznych w sołectwie istotnych z uwagi na dobro wspólne mieszkańców

Miasto i Gmina Włodowice, na podstawie złożonego wniosku o pomoc finansową,  pozyskało dofinansowanie w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” w 2023 roku dla zadania pn.: „Zagospodarowanie miejsc publicznych w sołectwie istotnych z uwagi na dobro wspólne mieszkańców”.

Dnia 15.06.2023r. zawarto z Województwem Śląskim umowę dotyczącą udzielenia pomocy finansowej z budżetu Województwa Śląskiego w formie dotacji celowej Gminie w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” w 2023 roku na realizację zadania pod nazwą: „Zagospodarowanie miejsc publicznych w sołectwie istotnych z uwagi na dobro wspólne mieszkańców”.

Realizacja zadania obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz przebudowę wraz z doposażeniem placu zabaw.

Zakres zadania pn. Zagospodarowanie miejsc publicznych w sołectwie istotnych z  uwagi na dobro wspólne mieszkańców, polega na zaprojektowaniu i budowie zestawu zabawowego pełniącego kilka funkcji rekreacyjnych na placu zabaw, na działce o nr ewidencyjnym 69/8, obręb Morsko. Doposażenie placu zabaw oraz wyposażenie go w nowoczesne urządzenie wpłynie na dobro wspólne mieszkańców, rozwój fizyczny dzieci, rozwój intelektualny, rozwój  wyobraźni i rozwój rekreacji. Będzie również zachęcać dzieci do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu, uatrakcyjni sołectwo Morsko na terenie Miasta i Gminy Włodowice.

Wartość zadania: 51 000,00 zł
Koszt kwalifikowany: 46 000,00 zł

Dofinansowanie z budżetu Województwa Śląskiego: 36 800,00 zł

Termin zakończenia i wydatkowania środków finansowych związanych z realizacją zadania do dnia 9 października 2023 r.

 

Zadanie pn. „Zagospodarowanie miejsc publicznych w sołectwie istotnych z uwagi na dobro wspólne mieszkańców” współfinansowane przy pomocy środków z budżetu Województwa Śląskiego w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” w 2023 roku.

Informacje

Dokumenty

Rejestr zmian

2023-08-10

Dodanie załącznika/ załączników - Krzysztof Sygiet

2023-08-10

Dodanie artykułu - Krzysztof Sygiet

Filtrowanie bieżącej kategorii

Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:

Oficjalna strona www

Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26
42-421 Włodowice

tel. 034 315 30 01
tel. 034 315 30 30
fax: 034 315 30 31

e-mail: urzad@wlodowice.pl

epuap: /rmiq17m57p/skrytka

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Strona Dziennika Ustaw Monitor Polski Oficjalna strona Biuletynu Informacji Publicznej

Szukaj w BIP

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.